ASVB A en B selectie in het nieuw gestoken

De A- en B-selectie van ASVB hebben al een tijdje een zogenaamde puntenpot.

Door donaties van enkele sponsors, supporters die euro’s per punt en een kleine eigen bijdrage hebben ze nu een prachtig trainingstenue aan weten te schaffen. Alle 42 Witte Muizen trainen vanaf nu in prachtig donkerblauwe Nike pakken van een hoogwaardige kwaliteit.

Iedere set bestaat uit een short, paar sokken, lange broek, t-shirt, mid-layer, polo en een trainingsjack. De nieuwe trainingskleding is voor elk bedrukt met de eigen initialen. Hierdoor zal overigens ook duidelijk worden wie het vaakst zijn kleding vergeet na de training.


vader!, voorzitter ASVB, #declub, diversiteit, belangstellend, werk, genieten

Advertisement

Het is niet mogelijk een reactie te plaatsen.

срочный микрозайм на карту через интернет займы онлайн наличными быстрые займы онлайн