ASVB en Richard Nuus lichten optie

ASVB en hoofdtrainer Richard Nuus hebben de optie in het contract tussen beiden  gelicht en zo staat Richard Nuus ook volgend seizoen aan het roer bij de Blijhamsters.

Nuus is op 1 juli 2015 aan zijn klus bij ‘De witte muizen’ begonnen en gaat dus volgend jaar voor het derde seizoen de selectie onder zijn hoede nemen.  Sinds Nuus zijn aanstelling en het opstarten van een goed technisch beleid, zijn er binnen de organisatie al veel goede stappen gemaakt.  Het bestuur, technische commissie en de spelers van ASVB zijn ervan overtuigd dat Nuus de juiste persoon is om de selectie en de organisatie op een hoger niveau te brengen.

ASVB is nu druk doende om ook de rest van de technische staf verder in te vullen en rond te maken. Keeperstrainer Albert Brommer en verzorger Paul Stuut hebben inmiddels ook hun contract verlengd.


vader!, voorzitter ASVB, #declub, diversiteit, belangstellend, werk, genieten

Advertisement

Het is niet mogelijk een reactie te plaatsen.

срочный микрозайм на карту через интернет займы онлайн наличными быстрые займы онлайн