Richard Nuus verlengt bij #declub!

ASVB en trainer Richard Nuus hebben zich gevonden in een verlenging van het huidige contract met twee jaren.

Tijdens de geslaagde nieuwjaarsreceptie maakte het bestuur tijdens de nieuwjaarsspeech van de voorzitter met trots dit besluit bekend. De club uit Blijham, momenteel bivakkerend in de middenmoot van de derde klasse C, heeft de wind op verschillende vlakken weer in de zeilen. Tijdens het huidig seizoen is gebleken dat er al behoorlijke stappen zijn gemaakt maar ook dat er nog flink wat moet gebeuren op diverse gebieden. De verlenging van Nuus is een belangrijk onderdeel in het verder uitbouwen van de organisatie en technisch beleid van ‘de witte muizen’.

 


vader!, voorzitter ASVB, #declub, diversiteit, belangstellend, werk, genieten

Advertisement

Het is niet mogelijk een reactie te plaatsen.

срочный микрозайм на карту через интернет займы онлайн наличными быстрые займы онлайн