Rico van Heumen kiest voor ASVB

Rico van Heumen, de 27-jarige aanvaller van Wedde, maakt het komende seizoen de overstap naar buurman ASVB.

Van Heumen, in de jeugd ook al actief voor de Blijhamsters, is op dit moment ook trainer van de C1 jeugd van de SJO ASVB-Wedde en is onlangs met deze ploeg kampioen geworden. Van Heumen gaf aan toe te zijn aan een nieuwe uitdaging en denkt een stapje hoger aan te kunnen door naar ASVB te verkassen. De hardwerkende aanvaller kent ASVB natuurlijk goed en ziet de ontwikkelingen bij de jeugd en de organisatie als geheel bij zijn nieuwe club als zeer positief.

 


vader!, voorzitter ASVB, #declub, diversiteit, belangstellend, werk, genieten

Advertisement

Het is niet mogelijk een reactie te plaatsen.

срочный микрозайм на карту через интернет займы онлайн наличными быстрые займы онлайн