SJO ASVB / WEDDE C1 KAMPIOEN!

In een prachtige wedstrijd tegen Pekela 2000 lieten de dame en heren zien de terechte kampioen van deze klasse te zijn. Met goed veldspel, met heel veel kansen, werd de tegenstander met een 6-1 nederlaag huiswaarts gestuurd.

Na het laatste fluitsignaal van scheidsrechter Delger was het tijd voor groot feest. Samen met de leiders Jan Bos en Bert Huisman (Arnold Kuiper is op vakantie) en trainer Rico van Heumen werd er gedanst en gejuicht. De spelers ontvingen allemaal een kleine attentie en lieten zich de traktaties in de kantine goed smaken.

Gefeliciteerd kampioenen, jullie hebben het verdiend!

IMG_0767


vader!, voorzitter ASVB, #declub, diversiteit, belangstellend, werk, genieten

Advertisement

Het is niet mogelijk een reactie te plaatsen.

срочный микрозайм на карту через интернет займы онлайн наличными быстрые займы онлайн