Gebroeders van der Veen naar ASVB

Thom en Mart van der Veen verruilen met ingang van het seizoen 2015-2016 hun huidige club WVV voor ASVB.

Beide jongens spelen al vanaf hun jongste jeugd bij de club uit Winschoten en zijn toe aan een nieuwe uitdaging. Vriend Erwin Aukes maakte eerder al bekend terug te gaan naar ‘De Witte Muizen’ zodat het voor Thom en Mart een kans was, samen met Erwin te spelen. De nieuwe trainer van ASVB, Richard Nuus, is ook geen onbekende voor de twee broers (21 en 23 jaren oud). Beide jongens, ook actief bij zaalvoetbalclub WMC, trainden in de succesvolle jaren bij WVV onder Nuus.


vader!, voorzitter ASVB, #declub, diversiteit, belangstellend, werk, genieten

Advertisement

Het is niet mogelijk een reactie te plaatsen.

срочный микрозайм на карту через интернет займы онлайн наличными быстрые займы онлайн