VVK 1 – ASVB 1

”VVK verliest geflatteerd van ASVB” (door: VVK)

Zondag 15-02, VVK kreeg medekoploper ASVB op bezoek en wist dat het een zware dobber had. VVK had al pech doordat linksback Danny Mulder al in de warming up uit viel waardoor spits Julio Pinas gelegenheidslinksback werd en Marcel Prins in de spits plaats nam. Het begin van de wedstrijd was redelijk chaotisch maar desondanks kwam VVK als eerst naar voren met een gigantische mogelijkheid. Roen Delfina stormde naar voren en kwam op 1 op 1 met de keeper van ASVB, op het laatst sloeg de twijfel erin en wilde hij de bal voorgeven waar hij voor eigen succes mocht en misschien wel moest gaan. Daarna ook een grote kans voor ASVB die goed gestopt werd door keeper Ourghemi. Verder werd de 1e helft besloten met een aantal gele kaarten voor VVK door de goed fluitende MacBean als scheidsrechter waardoor VVK moest opletten de 2e helft. Zowel ook de 0-0 ruststand. Na rust een scherp VVK wat ook meteen weer een grote mogelijkheid kreeg. Spits Prins kwam 1 op 1 en wilde de bal buitenkant rechts binnen prikken maar de keeper van ASVB bracht redding. Vervolgens kwam er een penalty voor ASVB, een bal viel achter keeper Ourghemi en Geerlings kon nog op de lijn redding brengen alleen deed dit met de hand waardoor de leidsman niets anders restte dan de bal op 11 meter te leggen. Keeper Ourghemi was alleen scherp en keerde de bal waardoor het 0-0 bleef. Vlak daarna kwam er een positieve wending voor VVK, de linksbuiten van ASVB kreeg zijn 2e gele kaart na hard doorhalen op rechtsback Roen Delfina. VVK moest het uitspelen maar kreeg het deksel op de neus, Roberto Geerlings was net iets te nonchalant in het uitverdedigen waardoor ASVB vrij simpel de 0-1 op een presenteerblaadje kreeg. VVK was aangeslagen hierdoor en het resulteerde ook in een 0-2 vanuit de counter. Helaas daarna kwamen er ook nog geflatteerd de 0-3 en 0-4 aan. ASVB was realistisch later in de kantine door te zeggen dat een punt minimaal verdiend was maar helaas voor de zoveelste keer staat VVK met goed spel met lege handen. Dank gaat nog wel uit naar de A-junioren Joey en Jordy die beiden goed in vielen. Volgende week de andere koploper uit naar Midwolda waar MOVV staat te wachten.

Doelpuntenmakers ASVB: 0-1 Quincy Meesters, 0-2 Tim Renken, 0-3 en 0-4 Quincy Meesters.

 

Advertisement

Het is niet mogelijk een reactie te plaatsen.

срочный микрозайм на карту через интернет займы онлайн наличными быстрые займы онлайн