Selectie krijgt ‘power’ les van Sportfabriek Britannia

De velden waren te slecht. Daarom heeft de selectie gekozen voor een prima alternatief.  Sportfabriek Britannia was bereid om de heren even goed onder handen te nemen. Onder de bezielende leiding van Egbertina Bos kregen de voetballers ruim een uur ‘power’ les. De gewichten waren niet zwaar maar werden naarmate de les vorderde opeens zwaarder.
Oud ASVB-er Edwin Egges is eigenaar van deze nieuwe sportschool in Oude Pekela. Hij heeft er iets prachtigs neergezet en de kosten zijn laag. Ook voor Edwin was het natuurlijk leuk om zijn oude cluppie binnen te hebben. Edwin en Egbertina, bedankt! De spierpijn wordt er wel weer uitgelopen…

Ook de hoofdtrainer deed volop mee met de les. Benieuwd hoe zijn spieren de volgende dagen zullen aanvoelen.


vader!, voorzitter ASVB, #declub, diversiteit, belangstellend, werk, genieten

Advertisement

Het is niet mogelijk een reactie te plaatsen.

срочный микрозайм на карту через интернет займы онлайн наличными быстрые займы онлайн