Nieuw tenue voor hoofdmacht ASVB

ASVB - Foto © Gert MeulmanBLIJHAM – Eind augustus tekende Aad van ’t Hof (EP De Treffer Audio en Witgoed Winschoten) een nieuw 3-jarig contract en even daarvoor gaf Jack Hardijk (Valkema Sport Veendam) ook al een akkoord voor een vernieuwde samenwerking tussen hem en ASVB.

Zondag werd het nieuwe Nike tenue voor het eerst gepresenteerd door de eerste selectie. Vooraf werd door amateurvoetbalfotograaf Gert Meulman een selectiefoto gemaakt met de technische staf. Ook mochten de sponsoren Aad van ’t Hof (uiterst links op de foto) en Jack Hardijk (uiterst rechts op de foto) natuurlijk niet ontbreken.

“Het debuut” in de nieuwe tenues werd beklonken met een 3-1 overwinning op VV Haren.

Advertisement

Het is niet mogelijk een reactie te plaatsen.

срочный микрозайм на карту через интернет займы онлайн наличными быстрые займы онлайн