Invalidenparkeerplaats

download (1)

Een flink aantal keren hebben we geconstateerd dat de invalidenparkeerplaatsen op ons zeer grote parkeerplaats worden ingenomen door mensen die geen recht hebben om hun vervoermiddel hier te parkeren.

Buiten het feit dat dit een fikse boete op kan leveren, vindt het bestuur dit een betreurenswaardige constatering. Wij vragen een ieder dan ook vriendelijk om zijn of haar vervoermiddel in de daartoe bestemde vakken te parkeren. We hebben de grootste parkeerplaats in de gehele regio en de afstand naar het complex is zeer klein.

Soms is een berichtje genoeg om de boel weer op te frissen. We gaan ervan uit dat de parkeerplaatsen vrij blijven voor de mensen die het echt nodig hebben. Alvast hartelijk dank voor de medewerking.


vader!, voorzitter ASVB, #declub, diversiteit, belangstellend, werk, genieten

Advertisement

Het is niet mogelijk een reactie te plaatsen.

срочный микрозайм на карту через интернет займы онлайн наличными быстрые займы онлайн